JAKÝ JE STYL NAŠÍ PRÁCE?

Rádi fotíme ve dvou. Můžeme tak zachytit atmosféru a jedinečnost situace z více úhlů pohledu, lépe si zorganizujeme hosty a vy nepřijdete o žádný důležitý moment vaší svatby.

Máme vizuálně podobný styl a výsledná kolekce fotografií se tak stává uceleným příběhem. Samozřejmostí je pro nás preciznost každé fotografie nejen z vizuálního hlediska, ale i po technické stránce.

Vždy vycházíme vstříc vašim představám. Vyznění fotografií se proto snažíme sladit s celkovým konceptem vaší svatby. Ať už plánujete romantiku v krajkách v centru města či lidovou veselku v přírodě – to vše bude z fotek dýchat.

Na místo akce přijíždíme s předstihem, abychom nepřišli o nic z předsvatebních příprav a příjezdu hostů. Prostor a čas tak budeme mít pro stylizované a aranžované fotografie, stejně jako pro momentky a reportážní focení.

CENA

Výsledná cena se odvíjí od mnoha faktorů – od vašich konkrétních požadavků až po místo vaší svatby. Ačkoliv preferujeme focení celého svatebního dne ve dvojici, plnohodnotné svatební portfolio můžeme nafotit i sólo, případně se domluvit na kratším focení pouze nejdůležitějších okamžiků.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Vyladíme detaily a připravíme vám cenovou nabídku.

KAM ZA VÁMI PŘIJEDEME?

Líbí se vám naše fotografie? Nemáme problém přijet za vámi kamkoliv – zde v Čechách i do zahraničí.

REZERVACE

Rezervace probíhá složením nevratné zálohy a podepsáním smlouvy. Pro dostupnost termínu a přesnou cenovou kalkulaci se na nás obraťte prostřednictvím kontaktního formuláře.

DODÁNÍ FOTOGRAFIÍ?

Do jednoho týdne od svatby vám zašleme odkaz na online galerii těch nejlepších fotografií
Do dvou týdnů pak obdržíte celou kolekci upravených fotografií v ozdobném balení a na USB disku. Jako dárek pro vás také přichystáme malou pozornost. Nechte se překvapit.

FOTOGRAFOVÉ

 Přidejte se k již spokojeným novomanželům a oslovte nás - Ozvěte se nám
UA-40541957-1